Kategorie

Zadaj pytanie farmaceucie


Zobacz nas na facebooku

BIAŁA PERŁA SYSTEM 10 DNI system wybielający do zębów + pasta wybielająca 100 ML GRATIS!!!

  • Producent: VITAPRODUKT
  • Cena: 49,99 zł
  • szt.

BIAŁA PERŁA® SYSTEM 10 DNI

SYSTEM WYBIELAJĄCY ZĘBY 10 DNI + PASTA WYBIELAJĄCA 100 ML GRATIS !!!

 

Biała Perła® SYSTEM WYBIELAJĄCY ZĘBY 10 DNI to kuracja wybielająca zęby w warunkach domowych oparta o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą. 3-fazowa formuła wybielająca zęby oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego.

Biała Perła® SYSTEM WYBIELAJĄCY ZĘBY 10 DNI działa aktywnie na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie, umożliwiając wybielanie zębów aż do 5 odcieni.

Biała Perła® SYSTEM WYBIELAJĄCY ZĘBY 10 DNI to:

Efekt wybielania zębów do 5 odcieni bieli

Dodatkowy efekt wzmocnienia szkliwa i dziąseł

Czas aplikacji – jedynie 10 minut

+

 

PASTA WYBIELAJĄCA 100 ML

Biała Perła® BIEL I OCHRONA to wybielająca pasta do zębów do codziennego stosowania, która wybiela zęby poprzez specjalnie opracowany skład zawierający enzym. Dzięki temu łagodnie usuwa przebarwienia na zębach i w szkliwie powstałe od kawy, herbaty, dymu papierosowego i innych produktów. Pasta pozwala na przywrócenie i zachowanie naturalnej bieli zębów oraz wspomaga remineralizację szkliwa. Działa bakteriostatycznie i ogranicza nadwrażliwość zębów i dziąseł. W odróżnieniu od większości past uniwersalnych skuteczniej chroni biel zębów, a w odróżnieniu od większości past wybielających zęby działa delikatniejszą enzymatyczną metodą wybielania. Jest idealna dla podtrzymania efektu kuracji wybielającej po zastosowaniu systemu nakładkowego.

Biała Perła ystem wybielania zębów

 

 http://bialaperla.com.pl/wp-content/uploads/2014/12/wybielajaca-pasta-do-zebow-biala-perla.png