Kategorie

Zadaj pytanie farmaceucie


Zobacz nas na facebooku

SEN APOTEX x 30 TABLETEK

  • Producent: APOTEX
  • Cena: 18,90 zł
  • szt.

SEN APOTEX

Preparat zawiera:
  • Melatolinę, która pomaga skrócić czas niezbędny do zaśnięcia oraz zmniejsza subiektywne odczucia związane ze zmianą strefy czasowej – jet lagu. Można ją stosować długofalowo, ponieważ jest bezpieczna i nie uzależnia.
  • Szyszki chmielu, które wpływają kojąco na układ nerwowy, posiadają właściwości odprężające i relaksujące oraz wspierają naturalny i zdrowy sen.
  • Melisa, pomaga obniżyć poziom niepokoju, ułatwia zasypianie,. ułatwia ustabilizować nastrój i zmniejsza skutki stresu.
  • Magnez i witaminę D, które ułatwiają utrzymanie zdrowych zębów.
  • Witaminę A, która wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Wysoki poziom stresu oksydacyjnego prowadzi do przedwczesnego starzenia się organizmu oraz skóry, powstaje on na skutek zmniejszenia samoistnej ochrony organizmu przed wolnymi rodnikami

Skład

(1 tabletka) zawiera: 1mg melatoniny, 130mg ekstraktu z ziela melisy lekarskiej, 70mg ekstraktu z szyszek chmielu, 112mg magnezu, 1,4mg witaminy B6, 800mcg witaminy A, 5mcg witaminy D, 12mg witaminy E.

Wskazania

trudności z zasypianiem.

Działanie

Spokojny sen pozwala na właściwą regenerację organizmu. Wpływa na urodę i dobre samopoczucie oraz zmniejsza skutki stresu. Sen Apotex to suplement diety, który zawiera składniki optymalnie wspomagające prawidłowy i zdrowy sen. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego do zaśnięcia oraz zmniejsza subiektywne odczucia związane ze zmianą strefy czasowej. Chmiel wpływa kojąco na układ nerwowy, posiada właściwości odprężające i relaksujące. Melisa lekarska przyczynia się do zmniejszenia niepokoju i drażliwości. Magnez i witamina B6 zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia, pomagają w prawidlowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Dawkowanie

dorośli 1 tabletka dziennie, krótko przed snem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.