Kategorie

Zadaj pytanie farmaceucie


Zobacz nas na facebooku

ZDROVIT MAGNEZ z WIT.B6 + MULTIWITAMINA GRATIS !!!

  • Producent: Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
  • Cena: 7,99 zł
  • szt.

MAGNEZ + WIT.B6 x 24 tabletki musujące

 

Spokój, koncentracja, równowaga.

Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Ponadto przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Zawiera cukier (fruktozę) i substancje słodzące.

Preparat przeznaczony dla dorosłych jako uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6. Zaleca się w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego, w czasie ciąży i karmienia piersią oraz dla osób nadużywających alkoholu i kawy.

Smak cytrynowy.

Składniki:

Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu; węglan magnezu; fruktoza; substancja słodząca: cyklaminiany; aromat; substancja słodząca: sacharyny; witamina B6; barwnik: ryboflawiny.

Sposób użycia:

1 tabletkę rozpuścić w 200 ml wody. Zaleca się maksymalnie 3 tabletki dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

+

 

MULTIWITAMINA x 20 tabletek musujących

Siła, energia, zdrowie.

Witamina C i biotyna przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina C, witamina B12, witamina B6 i foliany pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Preparat przeznaczony dla dorosłych jako uzupełnienie diety w 10 niezbędnych witamin. Zalecany szczególnie dla sportowców, osób prowadzących aktywny tryb życia i osób starszych. Zawiera cukier (fruktozę) i substancje słodzące.

Smak pomarańczowy.

Składniki:

Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu; fruktoza; skrobia kukurydziana; aromaty; witamina C; substancja słodząca: cyklaminiany, sok z buraka czerwonego, niacyna, substancja słodząca: sacharyny, witamina E, kwas pantotenowy, witamina B6, ryboflawina (witamina B2), tiamina (witamina B1), foliany (kwas foliowy), biotyna, witamina B12.

Sposób użycia:

1 tabletkę rozpuścić w 200 ml wody. Zaleca się maksymalnie 1 tabletkę dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.